Logo MARTINA BLUE

Značka Martina Blue vznikla v roce 2009 ve španělském městě Alicante. Založily ji dvě sestry z obuvnické rodiny, jejich rodiče věnovali celý svůj život práci v obuvnickém sektoru a jeho rozvoji.


ORIGINÁLNÍ STYL


Kolekce obuvi Martina Blue jsou charakteristické čistým designem a velmi propracovanými střihy, romantickými detaily a náznaky vintage stylu. Martinu Blue reprezentuje obuv, která je pestrá v nejrůznějších barevných odstínech. Tato značka je určena ženám, které vsází na městský vzhled bez ztráty pohodlnosti a elegance.


Úspěch firmy Martina Blue je založen na nabídce produktů, které odpovídají jak vkusu žen, tak i jejich cenovým možnostem. Právě proto navrhuje tři různé typy kolekcí.VÝROBA


Martina Blue při výrobě dokázala skloubit kvalitní ruční práci s nejnovějšími výrobními technologiemi. Zvláštní péči tato společnost věnuje pak výběru materiálu, zvláště kůže a jemných doplňků. Všechny tyto faktory pak ovlivňují konečný produkt, který je klenotem na trhu s obuví.
VŠECHNY MODELY

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  • 990 Kč 2 290 Kč
    Výprodej!

    BARVA / zelená, stříbrná Podpatek: 8,5 cm POUŽITÉ MATERIÁLY PRO DÁMSKÉ LODIČKY svršek: kůžepodšívka: kůžestélka: kůžepodrážka: syntetika OBVYKLÁ VELIKOST SKLADEM Dámské kožené lodičky na jehlovém podpatku. elegantní lodičky jsou vyrobeny z jemné kůže s lesklým hadím motivem. Kožená stélka a podšívka zaručí pohodlí na každém kroku a stříbrný podpatek...

    990 Kč 2 290 Kč
     36   37   38   39   40   41 
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky