Impulzem pro vznik obchodu DonaBota bylo hned několik faktorů. Na prvním místě je to má vášeň pro boty. Dále to byla dlouholetá osobní zkušenost s obuví španělských značek, jejichž obuv vždy splňovala pro mne 4 nejdůležitější kritéria: kvalita, pohodlí, moderní design a přijatelná cena. A posledním impulzem byla nedostupnost této kvalitní kožené obuvi na území České republiky.

Na internetovém obchodě DonaBota najdete obuv od různých výrobců, kde každá značka má svůj osobitý styl. Jedná se o rodinné firmy s dlouholetou praxí a bohatou historií.
V průběhu desetiletí si tyto firmy vydobyly díky svým kvalitním produktům pevné místo na španělském trhu a pronikly nejen za hranice Španělska, ale jsou velmi žádané i mimo Evropu a jejich export do celého světa rok od roku roste. Při výběru jednotlivých značek obuvi byla samozřejmou podmínkou i fyzická výroba obuvi ve Španělsku.

 made_in_spain_prvni made_in_spain_druhamade_in_spain_treti

Koupí této obuvi také podporujete výrobce, pro které je kvalita odvedené práce a tím i spokojenost zákazníka na prvním místě. Tito výrobci zaměstnávají občany Evropské unie, zajišťují jim slušné pracovní podmínky a odpovídající platové ohodnocení.

A kdo za tím stojí?

Již během studia jsem letní prázdniny trávila pracovně ve Španělsku, kde jsem po státnicích potkala i svého partnera a na pár let jsem se tam zdržela. A i když jsem ve 20 byla ráda, že jsem daleko od rodičů, ve 30 už mi rodina chyběla natolik, že jsem se rozhodla kombinovat práci v letní sezóně na Mallorce se zimou v ČR. Hledala jsem tedy nějakou činnost, kterou bych se přes zimu zabavila. A to byl už jen krůček k myšlence dovážet španělskou obuv.

Dnes mám nejen 2 španělské děti, ale i tolik španělských bot, o kterých se mi ani ve snu nezdálo :-). Z nápadu se tak stala práce, která mne naplňuje a doufám, že radost botky přináší také vám, mým zákazníkům.

**Monika**

ja

DonaBota Vám přináší obuv,
kterou jinde v České republice nekoupíte.