Znáte již obuv Slowwalk?

Tato španělská firma vyrábí úplně jiné, téměř revoluční tenisky a nejen tenisky.

Obuv Slowwalk má skoro nadpřirozené schopnosti, umí se totiž ohýbat a kroutit s ní můžete na všechny strany.

 

Jméno značky už napovídá její filozofii, kdo by nechtěl někdy zpomalit a být SLOWWALKER?

"Jdi pomalu, nespěchej a nepřehlédni nic, co se ve tvém okolí děje. Užívej momentu a vnímej všechny detaily."

Každého na první pohled zaujme flexibilita bot a gumička místo tkaniček.

Podrážka z pryže je odolná a trvanlivá, zároveň ale velmi flexibilní, svršek bot je ušitý ze 100% přírodní usně. Spousta modelů, např. i typický Morvi, má přední část boty vyroben z jednoho kusu kůže. Nemá tedy žádné prošití a tak se lépe přizpůsobí vaší noze.

Podívejme se, co je uvnitř boty. Najdeme zde krásně měkkou stélku, která je zároveň anatomicky vytvarovaná a můžete ji taky kdykoliv z boty vytáhnout a omýt. Boty ze zimní kolekce jsou podšity mikrovláknem, které odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku a velké množství pórů v materiálu umožňuje snadné odpařování potu.

A jako třešnička na dortu je elastická gumička místo tkaniček. Nemusíte se tak už dlouze ohýbat k zavazování bot. Pro milovníky tohoto sportu jsou ale pro jistotu jedny náhradní tkaničky přiloženy v krabici :-).

Boty jinak

V létě perforované, v zimě podšité

Morvi pro ženy i muže stejné

Nadčasový design

Ale nejen tenisky, taky mokasíny nebo elegantní kotníkové boty. Nebo taky nová řada "Animal Free". Vždy však s maximálním pohodlím a maximální flexibilitou.

"Nezáleží, jestli máš 20 nebo 30 let, jsi-li mladý duchem, věk není důležitý. Jako Slowwalker jsi klidný, inteligentní a velmi osobitý. Potřebuješ tedy obuv, která by tě doplnila."