Zase Valentýn, aneb bot a čokolády není nikdy dost.

Žena se prý zamilovává 7x do roka a z toho 6x do bot. A tak si říkám, jestli to není málo. Já osobně to zvládám i tak 20x do roka a z toho přesně 20x do bot. Je to vždy láska na první pohled a stálost lásky je od prvního obutí a od prvního krůčku. Jsou-li boty krásné a k tomu pohodlné, je radost nosit je a hezké boty, ve kterých se cítíte dobře Vám zpříjemní celý den.

Nevyznávám ale konzumní chování a určitě si nepořizuji dvoje nové boty za měsíc. Naopak je mi blízký ZW (bezodpadový) způsob života a snažím se k němu malými krůčky dopracovat. A s tím má kvalitní obuv taky co do činění, protože takové boty se Vám nerozpadnou po jedné sezóně.
I když mám boty opravdu ráda a zamilovat se tímto směrem je určitě bezpečnější a s větší pravděpodobností happy-endu, než do osob opačného pohlaví, zas takový necita nejsem. Velmi důležitá mi přijde láska k životu, vidět více pozitivně a užívat si, co nám každý den přinese.

Nezáleží tedy, jestli Valentýna slavíte v páru, nebo 14. 2. jako svátek vůbec neuznáváte, dokonce ho možná nesnášíte, nakonec je to jen jeden den v roce. Zaměřme se spíš na zbytek roku a mějme rádi svůj život, svou rodinu, lidi ve svém okolí, svou práci..., ale hlavně i sebe. Rozmazlujte se co to jde, protože tuto těžkou práci za vás nikdo neudělá :-).
A pokud se letos na Valentýna rozhodnete, udělat si radost a dopřejete si nové boty, my vás na oplátku potěšíme menším dárkem. Ke každé objednávce v týdnu 12. - 18. 2. 2017 přidáme valentýnskou sladkost, protože bot a čokolády není nikdy dost.

Zásoby budeme mít samozřejmě na prodejně, tak se za námi můžete stavit v Kyjově na náměstí a trochu si zamlsat.