Dvojté psaníčko černé / UGGARI MILANO / dámská kabelka  2 190 Kč skladem, doprava zdarma

  Černá je černá a každá žena by měla mít základ v podobě černé kabelky a lodiček.
  Pokud ještě nemáte, můžete napravit s touto luxusní kabelkou, která vám poslouží jako psaníčko a díky připínacímu dlouhému poutku i jako cross-body. Kabelka je ze dvou částí, kdy se obě uzavírají na zip a přední část i na magnet.

  Prvotřídní kůže, precizní zpracování a nadčasový design, to jsou italské kabelky Uggari Milano.

  BARVA / černá

  Materiál: kůže

  Rozměry: délka 26 cm, výška 17 cm, šíře 4 cm.

  Další kabelky

  • 2 190 Kč

   Z této kabelky se vám zatají dech. Kvalitní kůže, precizní zpracování a ta barva! Můžete ji nosit jako elegantní psaníčko pouze v ruce, nebo jako crossbody na dlouhém poutku. Chcete-li držet krok s módními trendy, je tato kabelka jasná volba. BARVA / modrá Materiál: kůže Rozměry: délka 26 cm, výška 17 cm, šíře 4 cm.

   2 190 Kč
  • 2 190 Kč

   Kožená italská kabelka v červené barvě krásně oživí váš vzhled. Můžete ji nosit k elegantnímu oblečení pouze jako psaníčko, nebo jako cross-body na dlouhém poutku. Kvalitní kůže a precizní zpracování, to je italská značka Uggari Milano. BARVA / červená Materiál: kůže Rozměry: délka 26 cm, výška 17 cm, šíře 4 cm.

   2 190 Kč
  • 1 190 Kč

   Nadčasové psaníčko, které můžete nosit na poutku na ruce, nebo toto poutko můžete odepnout a nosit jako cross-body. Zapínání je na zip. BARVA / černá Materiál: kůže Rozměry: délka 24 cm, výška 16 cm, šířka prázdného psaníčka je 1cm. MADE IN ITALY

   1 190 Kč