Větší psaníčko červené / UGGARI MILANO / dámská kabelka  1 990 Kč skladem, doprava zdarma

  Italská móda udává trendy a platí to i pro tuto kabelku.

  Tuto nadčasovou kabelku můžete nosit pouze v ruce jako psaníčko, nebo na dlouhém poutku jako cross-body. Jednoduchý design je doplněn mašlí, která dodává kabelce špetku elegance.

  BARVA / červená

  Materiál: kůže

  Rozměry: délka 28cm, výška 20cm, šíře 4 cm.

  Nepřehlédněte

  • 2 190 Kč

   Kožená italská kabelka v červené barvě krásně oživí váš vzhled. Můžete ji nosit k elegantnímu oblečení pouze jako psaníčko, nebo jako cross-body na dlouhém poutku. Kvalitní kůže a precizní zpracování, to je italská značka Uggari Milano. BARVA / červená Materiál: kůže Rozměry: délka 26 cm, výška 17 cm, šíře 4 cm.

   2 190 Kč
  • 2 890 Kč

   Elegantní italská kabelka z prvotřídní kůže v šik červené barvě. Vnitřní část kabelky je rozdělený na tři části, prostřední má zapínání na zip, krajní na druky. Ke kabelku můžete připnout také dlouhé poutko a nosit na rameni, nebo jako cross-body. Udělejte si radost a buďte s touto kabelkou nepřehlédnutelná. BARVA / červená Materiál: kůže Rozměry:...

   2 890 Kč
  • 1 580 Kč

   Elegance sama je tato italská kožená kabelka se zlatým řetízkem. Šik s ní budete na party, oslavě, plese, prostě na každém kroku. Zlatý řetízek lze z kabelky odepnout. MADE IN ITALY Materiál: kůže Rozměry: délka 20 cm, výška 14,5 cm, šířka ve spodní části 8 cm.

   1 580 Kč