O NÁS

Impulzem pro vznik obchodu DonaBota bylo hned několik faktorů. Na prvním místě je to má vášeň pro boty. Dále to byla dlouholetá osobní zkušenost s obuví španělských značek, jejichž obuv vždy splňovala pro mne 4 nejdůležitější kritéria: kvalita, pohodlí, moderní design a přijatelná cena. A posledním impulzem byla nedostupnost této kvalitní kožené obuvi na území České republiky.

Na internetovém obchodě DonaBota najdete obuv od různých výrobců, kde každá značka má svůj osobitý styl. Veškerá španělská obuv je i fyzicky vyráběna ve Španělsku a nese tedy označení "Made in Spain". Z velkého výběru kvalitní obuvi ve Španělsku jsem pro vás vybrala letní oblíbené sandálky Oh my sandals!,  espadrilky Verbenas, nebo dámské nadčasové boty značky KMB. Pokud máte raději elegantní obuv, určitě si zamilujete francouzské značky We Do a Maison Toufet.

Po otevření kamenné prodejny ve městě Kyjov jsem nabídku španělské obuvi rozšířila i o obuv jiných značek. Je to například značka S.Oliver s velmi moderními střihy, Jana s botami šíře "H" a nemůže chybět ani obuv z dílen značek Tamaris a Bugatti.

 Aby byl váš vzhled perfektní, můžete boty z kvalitní kůže doplnit koženou italskou kabelkou Uggari Milano, pánové pak mají na výběr z ručně vyráběných tašek české firmy Lagen.

 

 

 

A kdo za tím stojí?

Již za studií mě příležitost letních brigád zavála do Španělska, kde jsem se po státnicích na pár let usadila. Po návratu do České republiky jsem ještě několik let kombinovala život u nás a ve Španělsku, nakonec ale přece jen vyhrál domov. S každým párem obuvi tak přivážím i kousek Španělska pro sebe i pro vás.

**Monika**